Okręgi „POLSUS"

OKRĘG PÓŁNOCNY z siedzibą w Bydgoszczy (teren Filii Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn i Koszalin)
Kierownik Okręgu - Marek Mońko, kom. 507 088 391

Biuro

Adres

Kontakt

Bydgoszcz (woj. kujawsko – pomorskie)

ul. Hetmańska 28/328

85-039 Bydgoszcz

tel. 52 366 07 30

bydgoszcz@polsus.pl

Gdańsk (woj. pomorskie)

ul. Na stoku 48

80-874 Gdańsk

tel. 58 530 04 27

gdansk@polsus.pl

Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

ul. Niepodległości  53/55/207

10-044 Olsztyn

tel. 89 535 44 37

olsztyn@polsus.pl

OKRĘG CENTRALNY z siedzibą w Warszawie (teren Filii Warszawa, Białystok i Łódź)
Kierownik Okręgu – Tomasz Blieliński, kom. 507 088 412

Biuro

Adres

Kontakt

Warszawa (woj. mazowieckie)

ul. Ryżowa 90

02-495 Warszawa

tel. 22 882 82 04

warszawa@polsus.pl

Białystok (woj. podlaskie)

ul. 22 lipca 25B

16-503 Krasnopol

tel. 506 183 920

bialystok@polsus.pl

Łódź (woj. łódzkie)

ul. Północna 27/29

91-420 Łódź

tel. 42 637 05 61

lodz@polsus.pl

OKRĘG ZACHODNI z siedzibą w Poznaniu (teren Filii Poznań, Opole, Wrocław i Zielona Góra)
Kierownik Okręgu – Piotr Polok, kom. 507 088 424

Biuro

Adres

Kontakt

Poznań (woj. wielkopolskie)

ul. Naramowicka 144

61-619 Poznań

tel. 61 823 17 11

kom. 507 088 410

poznan@polsus.pl

Opole (woj. opolskie)

ul. Wrocławska 170

45-836 Opole

tel. 77 457 07 11

kom. 507 088 425

opole@polsus.pl

OKRĘG WSCHODNI z siedzibą w Lublinie (teren Filii  Lublin, Kielce, Rzeszów i Kraków)
Kierownik Okręgu – Mirosława Gamoń, kom. 507 088 404

Biuro

Adres

Kontakt

Lublin (woj. lubelskie)

ul. Zbożowa 46

20-810 Lublin

tel. 81 742 69 74

lublin@polsus.pl

Kielce (woj. świętokrzyskie)

ul. Karczówkowska 5A/229

25-019 Kielce

tel. 41 343 68 90

kom. 507 088 409

kielce@polsus.pl

Rzeszów (woj. podkarpackie)

ul. Hanasiewicza 6

35-103 Rzeszów

tel. 17 854 81 31

kom. 507 088 439

rzeszow@polsus.pl

Zabierzów (woj. małopolskie)

ul. Cmentarna 6

32-080 Zabierzów

tel. 12 285 41 10

kom. 507 088 403

krakow@polsus.pl

Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej
„POLSUS"
ul. Ryżowa 90
02-495 Warszawa
tel. +48 22 723 08 06
fax. +48 22 723 00 83
e-mail: polsus@polsus.pl


Modernizacja strony internetowej www.polsus.pl z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015

 

Projekt i wykonanie CFTB.PL